| andreiadrian4 a întrebat:

Ce parere aveti despre arderea cetatii babilonului numita de catre calaii negativi,mama curvelor citez din Biblie?! Adica atat au urat calaii negativi pe pacatosi adica pe cei care iubeau cupluri si simteau gustul mancarii adica se simteu se simteau bine incat le-au facut rau si paternilor si sfintilor purilor pentru ca ii aparau ajutau:Te pui piezis chezas pentru un zalog, citat din Biblie!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

~Ce parere aveti despre arderea cetatii babilonului numita de catre calaii negativi~

da, e o problemă arzătoare, de mare actualitate. Și zic cum că nu a fost frumos din partea lor

1 răspuns:
| KovacsB a răspuns:

Iar nu ti-ai luat pastilele?