| ViorelTeVede a întrebat:

Ce parere aveti despre pagina asta? https://www.facebook.com/......9510335368

Mie personal mi se pare fanatism religios, exprimarea cea mai pura a unei minti controlate de religie.Desi are un nume care te duce cu gandul la apararea valorilor nationale, in realitate este cu totul altceva(cititi postarile).

54 răspunsuri:
| benny34 a răspuns:

Eu i-as da like doar ca sa pot sa ii dau unlike.

| LegionarulRoman a răspuns:

Mi se pare cea mai tare pagina de FB! O alternativa la toate C*******e!

Spune-mi cei in neregula la postari si oricand putem discuta fara nicio problema!

| LegionarulRoman a răspuns:

Observ pe aceasta pagina anumite exagerari(mai ales de credinta), insa sunt si foarte multe lucuri bune in propovaduirea adevaratelor valori ale adevaratei credinte Ortodoxe!

| milan9 a răspuns:

TROLLI NERUŞINAŢI!

Uită-te la fotografia cu pancarda. se vede din avion felul în care a fost falsificată adăugându-se ulterior textul handicapat "(nu) scrierii cu caractere latineşti"...

Fiecare prezentare de acolo E O ABERAŢIE PE CARE NU AI CUM S-O MAI VEZI PE ALT SITE ORTODOX...

| CristiB93 a răspuns (pentru Mădă0611):

Libertate prost inteleasa!

NOname
| NOname a răspuns (pentru Mădă0611):

Era sigură că Legionarul va fi încântat de idei. =))

LegionarulRoman a răspuns:

"Mi se pare cea mai tare pagina de FB! O alternativa la toate C*******e!

Spune-mi cei in neregula la postari si oricand putem discuta fara nicio problema!"

http://www.tpu.ro/......ina-2.html

Trolli, trolli, dar pe câţi nu i-au nimerit... :))

| MMihai a răspuns:

Este o pagină legionară!

| Mădă0611 a răspuns (pentru CristiB93):

Cantam imnul doar rolling on the floor, faceam misto de raspunsurile tale serioase.

| Mădă0611 a răspuns (pentru NOname):

laughing exact ce ziceam mai sus "de fapt ei doar pun pe fb ideile unor crestini adevarati." Pentru ca am crescut printre preoti si fii de preoti, sau din astia dereglati mintal, stiu cam ce au in cap, de aceea nu m-am prins din prima ca sunt trolli astia de pe fb. App de dereglati, inca n-am vazut daca s-a vorbit pe aici, dar cel cu bomba de la Iasi a vrut sa curete lumea de pacatosi, ca a auzit asta la slujba de inviere; chiar e bolnav mintal, schizofrenie si nu stiu ce, se pare ca religia prinde mai bine la astia.

NOname
| NOname a răspuns (pentru Mădă0611):

"...cel cu bomba de la Iasi"?
Nu am auzit. (televizorul îl am de decor)
Mă pui în temă? (un link, ceva)

| Mădă0611 a răspuns (pentru NOname):

Http://stirileprotv.ro/......orism.html

Bomba a gasit-o de paste, n-am auzit bine stirea, ideea e aceeasi. :P

NOname
| NOname a răspuns (pentru Mădă0611):

Da, între demenţă, fanatismul religios şi terorism e o compatibilitate uluitoare. De regulă cam vin la pachet.
Câţi nebuni în lume! : ))

| Exilee a răspuns (pentru Mădă0611):

CHiar Mada, dar acea persoana era schizofrenica. Doamne fereste...

Ceea ce m-a ingrozit au fost cuvintele pe care le-a adresat el despre Dumnezeu. Pe mine asta ma irita si a demonstrat un gest de barbaritate, de nebunie. Daca i-a vorbit "dumnezeu", atunci nu ar fi facut un asemenea lucru. Puteau sa fie victime. Doamne fereste, dar sa speram ca stiinta va atinge noi granite pentru a scapa lumea de asa-zisul retard mintal care face "victime" de la o zi la alta.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Exilee):

laughing "dar sa speram ca stiinta va atinge noi granite pentru a scapa lumea de asa-zisul retard mintal care face "victime" de la o zi la alta." si dumnezeu ce face de trebuie ca stiinta sa rezolve problemele? se uita cine face sex inainte de casatorie, sa stie pe cine sa trimita in iad? laughing) (am vazut asta intr-o imagine si inca rad)

| Exilee a răspuns (pentru Mădă0611):

Ce vrei sa spui? Stiinta este sustinuta de catre Creator happy

| Exilee a răspuns (pentru Mădă0611):

De curiozitate, tu esti "creatoarea" acelor imagini?

| Mădă0611 a răspuns (pentru Exilee):

Ati vrea voi laughing, sau daca insisti, da, creatorul e natura, nu zeul evreilor.

Nu, nu imi ocupt timpul cu asa ceva.

| CristiB93 a răspuns (pentru Mădă0611):

Aa da uitasem ca tot ceea ce faci tu este la misto, viata ta este doar un misto, cred ca si parintii tai te-au nascut tot la misto.

| Mădă0611 a răspuns (pentru CristiB93):

laughing misto inseamna gluma, dar daca nu pricepi nici atat, nu are rost sa am asteptari de la tine.

| CristiB93 a răspuns (pentru Mădă0611):

Ba deloc, misto nu inseamna gluma, cu alte cuvinte misto inseamna sa iti bati joc de cineva.

| Mădă0611 a răspuns (pentru CristiB93):

Pentru mine misto inseamna gluma. Nici nu stiu de ce iti mai raspund, probabil din plictiseala, si ca imi place sa sap tot mai adanca prapastia intre mine si anumite persoane smug

| CristiB93 a răspuns (pentru Mădă0611):

Pai sapi degeaba, sapi intre o persoana care nu o cunosti, o judeci doar dupa religie, nu ai vrut sa o cunosti mai departe de granita asta, fain mod de a judeca o persoana, ce pot spune...

| Mădă0611 a răspuns (pentru CristiB93):

Ce iti place tie sa fii off topic laughing, ar trebui sa iti schimbi nick name-ul in "off topic chryystyyann". Mie imi ajunge un singur cuvant ca sa stiu ce fel de om e x-ulescu devil, tu ai zis mai multe, mai off topic chryystyyann

| CristiB93 a răspuns (pentru CristiB93):

Binee. dovedeste atunci, sa vad daca stii altceva despre mine in afara ca sunt crestin. Ceva ce nu are legatura cu religia si cu Dumnezeu.