| andreiadrian4 a întrebat:

Ce parere aveti despre prigonirea sfintilor si a purilor din istorie biblie mai cu seama? Ce au avut negativii cu ei? De ce nu si-au vazut barna?

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Se datora naturii pacatoase a prigonitorilor si piate si pisedarii lor demanice, demonii dun ei urau Duhul Sfant din cei credinciosi.

| Violleta2022 a răspuns:

"Ce au avut negativii cu ei? De ce nu si-au vazut barna?"

Poate ca nu li se sculase laughing

| andreiadrian3 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sfintii si purii sunt calugari dar bucurati-va caci sarpelui ii placea la nebunie sa il dominati atat Dominus cat si domina,sa mancati,sa beti,sa chefuiti, sa faceti sex, dragoste pe spinarea lui dar nu uitati ca Creatorul vi l-a facut cadou voua dominus dominatorilor calailor si voua v-a placut la nebunie si l-ati perpetuat! Apropo, eu sunt sfant pur, cum faceti sex dragoste cum vi se scoala din moment ce sunteti prea nefericiti prea nevinovati?!

| Violleta2022 a răspuns (pentru andreiadrian3):

Eu cred ca esti doar nebun, nu sfant, dupa toate porcariile pe care le scrii pe forum.

| andreiadrian3 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu am scris numai eu, suntem mai multi iar unii sunt sfinti puri.

| andreiadrian3 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu sunt diagnosticat cu schizofrenie cronica paranoida, intr-adevar nebun dar eu nu cred asta aceasta!

| andreiadrian3 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce parere ai despre desertici, sunt inferiori europenilor?