| andreiadrian26 a întrebat:

Ce parere aveti?:Iisus Cristos:Celui ce n-are si ce are i se va lua si cei din urma vor fi cei dintai si cei dintai cei de pe urma.

Răspuns Câştigător
| CIVIC1 a răspuns:

Acum, pentru ca ati pus exact pasajul din Biblie, se poate intelege la ce ați dorit să faceti referire in întrebarea dvs.

3 răspunsuri:
| CIVIC1 a răspuns:

Formularea întrebărilor tale cred ca necesita o revizuire.

| andreiadrian26 explică (pentru CIVIC1):

Nu ati citit biblia?!

| andreiadrian26 explică (pentru CIVIC1):

Marcu 4 25 27
25 Căci celui ce are i se va da, dar de la cel ce n-are i se va lua chiar şi ce are!"
Sfanta Evanghelie dupa Matei Capitolul 20
16.Astfel vor fi cei de pe urmă întâi şi cei dintâi pe urmă,

| CIVIC1 a răspuns (pentru andreiadrian26):

Acum, pentru ca ati pus exact pasajul din Biblie, se poate intelege la ce ați dorit să faceti referire in întrebarea dvs.