| Isabellpink a întrebat:

Ce sarbatoare este astazi?

Răspuns Câştigător
| alecsa91 a răspuns:

Sfintii Alexandru, Pavel si Ioan, patriarhii Constantinopolului!

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sf. Alexandru parcă, eu unul n-am auzit în viața mea până azi de sărbătoarea asta.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Sfântul Alexandru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La gente esta muy loca... De unde a mai aparut si Sf. Alexandru?

| smeeagol a răspuns:

Sfantul Alexandru nu prea le am cu sarbatorile.

| Kazimir a răspuns:

Lucifer Revive part 2

| denyiuly a răspuns:

Buna pink20!
astazi este Sfantul Alexandrul.
pa, pawave

| MMihai a răspuns:

30 M Sf.Ierarhi: Alexandru, Ioan si Pavel cel Nou, Patriarhii Constantinopolului; Sf. Ierarh Varlaam, Mitropolitul Moldovei;
31 M Punerea in racla a Braului Maicii Domnului

| Ecea a răspuns:

Adica eu sa nu am si eu un sfant sau cum, numai voi sa aveti?
Por Favor.

| Isabellpink explică:

Doi dintre voi sunt cam fara obrazwinking. Tineti`va parerile pentru voi ca nu v-am intrebat daca stiti vreo fraza fara rost laughing.