| 223Mario23 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă invoc un demon si nu sunt un satanist dedicat
Vreau doar sa i cer faima bani și sa fiu un artist de succes internațional

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

De ce nu-l invoci pe Mos Craciun? Din moment ce crezi in demoni, probabil crezi si in Mos Craciun.

| thealchemist a răspuns:

E simplu, nu primesti nimic dar iti pierzi sufletul.

| RAY a răspuns:

Poți invoca și în cimitir la ora 12 orice demon că nu vine nimeni,absolut tot ce percepem este creația creierului nostru iar schizofrenia este reală,consider că cei care cred în așa ceva au început de schizofrenie, totul incepe cu a crede, apoi auzi, apoi vezi, apoi

| minrest a răspuns:

Gata, sufletul tau s-a incasat, prin simpla intentie de a-l vinde, si nu ai sa primesti nimic, pentru ca nu mai ai ce vinde. Mersi de saftea!

| 1onur a răspuns:

Până și satana Până și demoni.

Nu au de aface cu "oamenii" care nu merg la muncă să-și câștige pâinea cinstită ști de ce? Fiindcă Până și ei au favoriți lor. Nu se încurcă cu drogați boschetari ce sa facă cu ei? Deja sănt terminați.

Dar du-te la Biserică du-te muncește câștigați pâinea cinstită din munca ta trăiești un om cinstit fără vici fără etnobotanice, fără alcoolice, fără cluburil, fără altele... atunci devi favoritul lor numărul 1 ar face orice pentru tine să-ți distrugă sufletul inima săte întorcă în potriva lui Dumnezeu și să-ți pierzi oamenii pe care îi iubești cu Adevărat și să-ți facă viața sufletul un iad...

Satana cu ăștia se ocupă nu cu terminați. cu oamenii.

| KovacsB a răspuns:

Nu merge.
Au si diavolii mandria lor, isi vor bate joc toti de el daca vine cu sufletul unui prapadit ca tine

| Theo94 a răspuns:

Nimic, nu o sa se intample nimic, nu o sa apara nimic. Incearca sa vezi.

| Pocait01 a răspuns:

O să te păcălească că te ajută să-ți îndeplinești dorințele.
Dar ce o să facă de fapt? Citește în Evanghelii și vezi ce fac demonii cu oamenii de fapt.
De fapt, în toată Biblia poți să vezi ce fac demonii cu oamenii. Nu degeaba Dumnezeu menționează că ne salvează... dacă satan era un stăpân bun, Dumnezeu ne-ar fi lăsat în pace și nu ar fi murit pentru a ne răscumpăra de la el.

| Numaizicnimic1 a răspuns:

Ferească Dumnezeu!