| haryH a întrebat:

Ce stiti despre vechii egipteni,masoni, stiinta din ziua de azi. FUNda. Nu ma intereseaza pentru ca nu as sti. Vreau sa vad cum vedeti aceste lucruri.

Răspuns Câştigător
| AframyK a răspuns:

Egiptenii au fost un popor puternic in antichitate mai ales.Se numara conform istoriei printre primele civilizatii de capatai de la inceputurile omenirii.Cultura lor este absolut impresionanta, si nu numai.

2 răspunsuri:
| Birjaru a răspuns:

De ce nu ne luminezi si pe noi prostii daca stii? De ce ne lasi in ignoranta?

| haryH explică (pentru Birjaru):

Mai bine nu raspundeai