| AlexDinTimis a întrebat:

Cei pasionati de rock sa si spuna cuvantul http:// www.youtube.com/watch?v=FeJkDewhTEw Va place?

10 răspunsuri:
| AlexDinTimis explică:

Altceva Disturbed-Down with the Sickness

| Bogdanux a răspuns:

Led Zeppelin va fi mereu o trupa legendara.Cat despre Disturbed, meh, asa si asa.

| Paulla a răspuns:

Cui nu-i place? Sunt geniali.
Azi sunt generoasă, vă las şi eu o melodie(pe care probabil o ştiţi, da' mi se rupe): http://www.youtube.com/watch?v=-t0affoV5rI

| drhotzu a răspuns:

Old school! nice!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Si Disturbed si Led Zeppelin sunt buni dar nu postati asta la categoria religie.

| Dumnezău a răspuns:

Normal ca imi place, Led Zeppelin sunt printre trupele mele preferate, si una din cele mai bune din istorie.Bonham e zeu la tobe, ca de obicei! Imi plac si Disturbed, dar nu am mai ascultat in ultimul timp, genul de rock pe care il canta ei.

| kamykaze88 a răspuns:

Led Zeppelin zeii antici. Disturbed zeii actuali. Sa nu uitam de System of a down, Godsmack, Behemoth, Arch Enemy, The Agonist, Red Fang etc

| FucktheSystem a răspuns:

Cum să nu-mi placă, măi?
Nu sunt eu moartă după Led Zeppelin dar nu pot să neg că-s niște legende.

| thegatekeeper a răspuns:

Bineinteles! Este una dintre preferatele mele de la Led Zeppelin, alaturi de Stairway to Heaven, Fool in the rain si Hey, hey what can I do. Cat despre Disturbed, imi plac si ei, in special Indestructible si Asylum.

| Holocaust a răspuns:

De acord cu Bogdanux. Led Zeppelin chiar e o trupă de legendă. Disturbed e o trupă... bunicică, însă nu mă fascinează.