| mODIN a întrebat:

Cine ar castiga intr-o lupta dintre Zeus is Odin?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ciocanul lui Thor.

| RAY a răspuns:

In basme cred ca nici unu daca te gandesti logic doua puteri se vor netraliza resiproc cum sunt nemuritori se vor lupta vesnic

| Mădă0611 a răspuns:

A castigat Odin, de mult chiar. Vezi vreun urias de gheata?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai adu-i si pariem!

| Moisie a răspuns:

Ateistii!
Din cauza ca numai trebuie sa nege existanta atator zei ci cu unul mai putin!

| anonimg a răspuns (pentru Moisie):

Inteligent raspuns. Ateii castiga pentru ca in dreptul lor nu exista nici un zeu. happy

| LordBolton a răspuns:

Odin, pe langa asta fiul sau (Thor) sa are cea mai puternica arma din mitologia sa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odin... pentru ca automobile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta intrebare, ambi sunt zei puternici. Hmmm, Odin are si arme bune (daca ne luam dupa mitologia nordica), iar Zeus nici el nu e prea jos...
Cred ca greu de ales....insa Odin.

| Mikhtarian a răspuns:

Iisus.

| mODIN explică (pentru Mikhtarian):

Era asa de greu sa raspunzi la o intrebare asa de simpla? Si oricum, Iisus e varza.El a fost batut in cui iar Thor are un ciocan.Si in plus tot ce poate sa faca este sa mearga pe apa si sa invie dupa ce isi ia bataie de la Zeus sau Odin.

| Ben00 a răspuns:

Inainte de a da drumul la porumbel, gandeste-te si sa nu nenorocesti calitatea rubricii.
Ce se poate raspunde la o asemenea intrebare?

| mODIN explică (pentru Ben00):

Poti raspunde:Zeus sau Odin.Ce mare branza?

| EnciclopediaProstiei a răspuns:

Cand doi se bat, al 3-lea castiga, cica.
in cazul asta, Ra.

| godge a răspuns:

Odin

| WiccaLover a răspuns:

Odineus

| Tbx69 a răspuns:

Eu big grin