| andreiadrian03 a întrebat:

Cine n-are are dreptate?:Isus cristos spunea:iarta-i tata caci nu stiu ce fac dar unii l-au acuzat cum ca ar fi iesua, adica ca se scapa.Care este adevarul? Cine n-are are dreptate? Cine traieste iadul? Calaul sau victima? Va m.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Acuzatorii nu au avut dreptate! Dar asta e la mintea cocosului daca nici asta nu stii...
Asadar Isus chiar si pe cruce cand suferea se ruga la Tatal din ceruri ca sa-i ierte ca nu stiu ce fac!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Cauta pe Youtube paginile: Lectii din biblie si Eroii Bibliei, vei invata multe de acolo...