| AvalohAlyn a întrebat:

Cineva,pasionat de religie? Mai bine zis, cineva preocupat de credinta crestina? Vreau si eu sa cunosc oameni crestini dornici de dialog si prietenie.Va astept sa ne cunoastem.

14 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Eu sunt pasionată.

| AvalohAlyn explică (pentru Doub):

Da-mi fb pe privat, daca vreilaughingbig grin

| Doub a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Păăăi, ăăă, nu am facebook.

| AvalohAlyn explică (pentru Doub):

Hmmm...nu te credlaughing

| Doub a răspuns (pentru AvalohAlyn):

De ce nu?laughing)
Vorbesc serios, n-am.straight face

| AvalohAlyn explică (pentru Doub):

sad

| BogdantheDreamer a răspuns:

Daca iti sunt de folos cauta-ma.

| SuNaM a răspuns:

Eu.Chiar imi face placere sa vorbesc pe teme de religie cu oricine, indiferent daca este crestin, musulman sau budist sau ateu atat timp cat vrea o discutie pasnica(adica sa nu atace) si atata timp cat respecta ca sunt crestin.

| AvalohAlyn explică (pentru SuNaM):

Pai daca vrei, da-mi fb pe privatbig grin

| Whaveya a răspuns:

Eu sunt foarte credincioasa, mergand la biserica in fiecare miercuri si duminica, asa ca nu vad de ce sa nu vorbim pe larg despre religie.

| Marianneftw a răspuns:

Eu, ador sa vorbesc despre lucruri de genul.

| KatiKata25 a răspuns:

Eu