| Inferno a întrebat:

Conform crestinismului unde ajung crestinii care injura si jignesc?(utilizatorul daatuemiulioer de exemplu)

7 răspunsuri:
| Inferno explică:

Conform crestinismului.

| Purec a răspuns:

Dupa ce va murii va ajunge sub 2 metrii de tarana. Ca noi toti de altfel...

| ania a răspuns:

Depinde dacă vor și dacă mai apucă să-și ceară iertare sau nu.

| LoveToHate a răspuns:

Uitasem ca daca ataci o parere a unui prost, te trezesti cu prostul in discutie.De aceea nici nu ma mira comportamentul tau.Nu puteai sa te exprimi in alt mod, fara sa jignesti?

| Mădă0611 a răspuns:

In "rai" laughing, ca injura si jigneste ateii, care oricum, nu dau 2 bani pe vorbele lui.

| milan9 a răspuns:

În "furcile caudine"... Sminteala reprezintă una din cele mai grave fapte!

Răspuns utilizator avertizat