| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Credeti ca e posibil ca Iadul sa arate asa?
Credeti ca clipul/muzica ace(a)sta e satanist(a)?
http://www.youtube.com/watch?v=pXD5ub0OSNU&t=3m36s

8 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Apoi, daca in Iad se asculta Rammstein eu imi bag picioarele in ea de religie si ma apuc de violat babe.

| Catalinnna a răspuns:

Personal nu m-am uitat la acel clip, pentru ca marturiile diferitelor persoane prezinta iadul ca fiind mult mai rau decat ni-l putem inchipui, oricat de bogata ar fi imaginatia noastra. Din acest motiv cred ce este suficient ca noi sa ne gandim ca acela este cel mai urat loc, iar diversele clip'uri referitoare la acest subiect nu ar mai fi atat de controversate. Cele mai infricosatoare chinuri, cele mai mari dureri, acolo sunt...asta trebuie sa tinem minte!

| JajaAliensHere a răspuns:

Meh, nu fac pe marea religioasa fanatica, dar nici nu va puteti imagina cum arata iadul.
Voi va ganditi doar la o incapere de foc? Well, e mai mult de atat. E locul in care te chinui vesnic, iar viermii neadormiti te rod continuu si ai mereu senzatia ca iti este sete si ai face orice sa ai un strop de apa.
Oh, btw, dragii mei, am uitat sa precizez ca in iad ti se schimba dramatic infatisarea. Zombies pe care ii vedeti in filmele horror nici nu se pot compara cu ce vom ajunge noi daca tot continuam cu blasfemiile. So, go on, vad ca asta va doriti cu orice pret. Congrats!
P.S. Puteti sa spuneti ca sunt o drogata sau sa ma injurati, guess what: i don't care! ^________^

| oasis a răspuns:

Rammstein nu sunt satanisti, Rammstein ist KRIEG!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala e raiul satanistilor si ateilor.al crestinilor arata mult diferit.

| Bogdanux a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca stii sa faci deosebirea intre atei si satanisti? Sau te consideram eu prea destept?

In "iad" nu se intra si pentru prostie?

| monstrulet a răspuns (pentru anonim_4396):

Lipsesc cazanele cu smoala?

| Diez a răspuns:

Iadul dupa parerea mea nu are aceeasi infatisare pentru fiecare pentru ca fiecare persoana se teme de ceva diferit si isi creaza propriul iad.