| Nikcoletta a întrebat:

Credeti ca e un păcat sa îl blestem pe Dumnezeu?
Este vinovat că nu îmi găsesc un loc de muncă sau măcar să îmi găsesc un prieten?

16 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Da e păcat să îl blestemi pe Dumnezeu.Nu e El de vină că nu îți găsești un loc de muncă sau un prieten.Roagă=te Lui să te ajute în acest sens.

| T0T a răspuns:

Tu ești singurul vinovat.

| Wr3nch a răspuns:

Nu. Problema e la tine.

| Celcestietot a răspuns:

Este ceva gresit, ca tot la Dumnezeu ajungi intr-un final.

Răspuns utilizator avertizat
| CostinAlamariu a răspuns:

Mai intrebi? Normal ca e pacat. Nu e vina lui Dumnezeu ca tu esti prea prost sa-ti gasesti un loc de munca. Mai bine ai face sa te rogi lui sa-ti dea un loc de munca si sa muncesti si tu mai serios in a-ti gasi unul

| marinaru777 a răspuns:

Mai bine te rogi eu asa am facut, blestemul e interzis e un bumerang care tot la tine se intoarce.

| KR0NSTADT a răspuns:

Nu mai căuta problema la alții, caut-o direct la sursă.
La tine.