| NOone16 a întrebat:

Credeti ca in ziua de astazi mai este posibila gasirea unor Sfinte moaste?

Răspuns Câştigător
| costis a răspuns:

Nu numai ca este posibila, chiar au fost descoperite in ultimii ani. Prin anii '70 au foste descoperite moastele Sf Ierarh Ghelasie de la Ramet, ale Sf Mc. din Dobrogea, Zotic, Filip, Camasis, Atalos; moastele unui sfant necunoscut, la Manastirea Neamt. Tot in Dobrogea, Sf Epictet si Astion. La Manastirea Caldarusani, Sf Grigorie Dascalul.

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Nu au fost gasite vreodata sfinte moaste, asa ceva nu exista.

| dracu14 a răspuns:

A gasit cainele meu un os in curtea din spate, se pune?

| JustSolutions a răspuns:

Posibil dar sa nu te astepti sa le gasesti langa astfalt