| Lauralauratrusca a întrebat:

Cu riscul sa imi sara multe in cap si sa inceapa cu mistoul, astept totusi pareri serioase despre un subiect ciudat: ati auzit de vraja cu sange de menstruatie in cafea? Pe cele care pot vorbi serios despre asta le invit sa impartaseasca pareri si detalii din experienta proprie sau din cele auzite

16 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Deuteronom18:10-12

| Fatamuntilor a răspuns:

Am citit putin pe profilul tau de unde am dedus ca esti majora.
Mai fata, tu te auzi ce spui? Cum e posibil ca in secol 21 sa crezi in asemenea aberatii? Ce vor crede fetele care acum isi cauta iubirea? Ca asa se cuceresc baietii? Pe langa faptul ca e scarbos (atunci elimini sangele rau), crezi ca corect? Am vazut ca aimai incercat, a mers?
Si daca ai pus asta la religie sa stii ca si pacat daca marturisesti asta duvonicului tau.Vei fi supusa sa canoane.
Data viitoare (daca nu esti trool, posteza la trivia/amuzante, ca cel mai bine acolo merge.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Fatamuntilor):

O iarta Dumnezeu, cu conditia sa gaseasca ''Sfântul Graal''.

| Mădă0611 a răspuns:

Nu exista asa ceva, dar cum n-o sa crezi, incearca laughing, doar nu-i spune victimei, ca altfel s-ar putea ca autosugestia sa... nu mai spun, ca iti dau idei.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E spurcarea barbatului, dar pacatul este foarte mare, daca il incerci asa nu stiu ce-o sa iasa dar daca e cu legare de la vrajitoare e de jale

| sublime89 a răspuns:

"Vraja". Tot timpul cand vad cuvantul asta, nici nu mai e nevoie sa citesc detalii. Nu exista vraji, de niciun fel. Nu stiu cand o sa le intre asta in cap compatriotilor nostri dragi.

| suffarstar a răspuns:

Am auzit de asa ceva, nu stiu daca e adevarat sau nu. Mai era o chestie : ii pui fetei coarne de radasca in cafea, cica ar fi ceva afrodisiac, is o gramada de trucuri din astea babesti, te sfatuiesc sa nu le incerci. Am citit unele marturii destul de cutremuratoare.

| CinevaNou a răspuns:

In fiecare zi aflu ceva nou straight face

| sublime89 a răspuns (pentru CinevaNou):

Asta-i fain la TPU, nu? laughing

| CinevaNou a răspuns (pentru sublime89):

Da :)) dar inca n-am vazut o intrebare mai tare decat asta http://www.tpu.ro/......-crede-in/

| sublime89 a răspuns (pentru CinevaNou):

Da, imi amintesc intrebarea asta laughing Unele argumente ale crestinilor sunt atat de supide, incat nici nu stii cum sa-i abordezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*vomit*
Asa, deci.
Vreau sa-mi raspunzi la asta: de ce crezi ca mersul natural al lucrurilor, hazardul, ordinea intamplarilor in viata si intamplarile pot fi controlate cu ceva ce nu are niciun fel de efect terapeutic/halucinogen/care sa stopeze timpul/impact psihologic direct?
Adica faceti si cafeaua bietului om scarboasa si faceti asta si degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai decat sa-i pui asa ceva in cafea, mai bine il calci pe picior la cununia religioasa, fiindca are acelasi efect.ori in timpul actului sexual urci tu deasupra ca tot asa pare.si apoi cand iesiti in lume iti pui tu o palarie iar lui ii pui o broboada ori un batic pe cap.o sa va respecte toti, numa lumea o sa rada de voi.la fel si daca vrei tu sa fii mai presus decat decat dansul in loc sa echilibrezi balanta ca un bun ajutor cei esti.dar daca v-ati unit destinele impotriva a tot ce e rau, nu lasa un strop de sange sa desparta ce uneste Dumnezeu.ca bine no sa fie.

| luanaoana99 a răspuns:

Da chiar am auzit happy dar dupa ce pui acel picur in cafea se va intragostii de tine si dupa ce ii va trece efectul te va ura asa a facut o vecina si a ajuns sa o bata sotu-so groaznic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru luanaoana99):

La cati barbati isi agreseaza femeile in ziua de azi, inseamna ca se bea cafeaua numai dupa reteta asta...

| luanaoana99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu normal ca nu...dar eu am povestit doar ce am auzit laughing)