| anonim_4396 a întrebat:

Cum alegi sa mori in cele din urma?

16 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Cu un creuzet in mana.

| OOOLEOOO a răspuns:

Nu aleg deloc moartea.

| 4b a răspuns:

Nu vreau sa mor...

| dragos9234 a răspuns (pentru 4b):

De ce? Nu ajungi in rai la viata vesnica?

| 4b a răspuns (pentru dragos9234):

Cu raiu' si viata vesnica e alta mancare de peste...eu nu vreau sa-mi provoc moartea...si asta e altcevawinking

| LoveToHate a răspuns:

Inecata.

| epurel a răspuns:

Sinuciderea e un mare câcat, nu sunt de acord cu asta şi nu îi înţeleg pe cei care au făcut-o, pur şi simplu nu merită : chiar dacă eşti trist / sau nu ştiu ce toate vor trece la rândul lor, dacă alegi moarte nimic nu se va întâmpla...eu unul vreau să mor în mod natural, într-o zi liniştită de vară. după-amiaza târziu la umbra unui copac, la ţară... o adiere lină să-mi scoată sufletul din corp.

| dracu14 a răspuns:

Sa mor impacat cu gandul ca le-am facut pe toate si ca n-am ratat nimic in viata asta

Răspuns utilizator avertizat
| IoanieCriminalul a răspuns:

Impuscat intr-un razboi!

| Ad1tza a răspuns:

Daca ar fi sa mor, mi-as dori sa mor in credinta.

| 1997biju a răspuns:

Spanzurat, inainte de antihrist happy

| Lawsford a răspuns:

Singura, fara nimeni aproape, sincer nu mi-ar placea sa fie cineva cu mine cand ma duc inspre "luminita"laughing. Stiu un singur lucru: nu vreau sa mor pe patul de spital, precum o leguma pusa la aparate.