| anonim_4396 a întrebat:

Cum te vezi pe tine insuti? Cine esti tu cu adevarat? Un crestin care mai pacatuieste? Sau un pacatos, care se poarta din cand in cand ca un crestin?

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Un om care greseste mereu.Nu exista om care sa nu pacatuiasca, pentru ca suntem imperfecti. Iacov3:2

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Cum mă văd pe mine? Nu cred că vrei să auzi lista de plângeri care mi le aduc.
Cine sunt cu adevărat? O atee care nu consideră păcat ce considerați voi.

| Urpaniel a răspuns:

O marmotă care inveleşte ciocolata in staniol.

| OanaSiCamAtat a răspuns:

Eu pe mine sincer mă văd o fată foarte frumoasă care greşeşte ca orice om.