| iEmonel a întrebat:

Daca de Craciun salut cu " Hrisots a inviat" e blasfemie?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Dacă de ziua ta de naştere îţi spun : condoleanţe! - are ceva?

| iEmonel explică (pentru Arthur):

Nu, chiar ma bucur sa nu mi se zica " la multi ani " si accept orice altceva.
Raspunde la intrebare... -_-''

17 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu este blasfemie, este un adevar si poate sa fie spus in fiecare zi. Dar nu este potrivit, pentru ca atunci sarbatorim nasterea Domnului Isus Hristos.

| Arthur a răspuns:

Dacă ai creier consideră răspuns la întrebare.

| Arthur a răspuns:

Prietene, la aşa întrebare aşa răspuns. Nu trebuie să te superi.

| iEmonel explică (pentru Arthur):

Nu suntem prieteni.

| BebeStrumf a răspuns (pentru iEmonel):

Xoxo,''prietene''(e un apelativhappyfrumos), nu ti s`a dat cu parul`laughing).

| Arthur a răspuns (pentru iEmonel):

Ai avut cumva impresia?

| iEmonel explică (pentru Arthur):

Iti place viata asta virtuala?

| Angel0 a răspuns:

"Hrisots"
Mai bine taci decat sa te creada analfabet.

| iEmonel explică (pentru Angel0):

Mai greseste si calculatorul... ce sa ii fac daca nu e perfect ca mine? :-

Răspuns utilizator avertizat
| CobraLeon a răspuns:

Hristos a inviat!

| BebeStrumf a răspuns:

Este,pentru ca inversezi datele istoricerolling on the floor).

| TotLora a răspuns:

Doar risti sa te creada lumea prost sau nebun pentru ca nu stii in ce perioada a anului te afli. In rest toate bune si frumoase.

| Pulpițele a răspuns:

3 ani la rand mi-am pus asta la status de craciun... o sa ajung in iad sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e blasfemie pentru ca nu pe 25 s-a nascut isus asa si cu invierea nu e data corecta deci poate fi pe 25 invierea in realitate de ce nu?