| Wehrmacht a întrebat:

Daca noaptea, in intuneric, v-ar iesii ceva diabolic, o fantoma un strigoi ceva in fata, cum ati reactiona? Ati fugi, l-ati ignora sau ati lesina? Sincer, mie mi s-ar parea infiorator si dupa aia amuzant.

21 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

L-as pune sa imi faca un bj.

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Io nu as face nimic doar mas uita altundeva si nu l-as baga in seama si as face altceva in loc sa ma uit la el sau as rade de el.

| allexusha a răspuns:

Mias face cruce cu limba ca cica dispare oh go on

| bigsy a răspuns:

M-as speria, dar apoi asi iesi din camera, luandu`mi iphone-ul.laughinglaughinglaughing

| IMC90 a răspuns:

Citat: ''da da, branconaj''...

cam ca autorul citatului as umbla si eu noaptea pe strazi, asa incat probabil n-as observa nici daca se surpa pamantul sub mine laughing

| hummer24 a răspuns:

Daca e fantomitza as pune-o sa imi faca un blowjob daca e fantoma i-as da un pumn in moaca

| Cedry2k1995 a răspuns:

Orice lucru in viata asta nu se intampla fara nici un motiv. deci daca ti se arata cu siguranta vrea ceva de la tinelaughing deci. fa-ti cruce cu limbahappy zi un crez sau tatal nostruhappy si. vezi u. mai improvizezi laughing

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

L-as chisha in freza!

Răspuns utilizator avertizat
| Rapunzell a răspuns:

Eu m-as speria, as tipa si m-as inchina. Si as mai tipa o data tongue

| NoNameJunior a răspuns:

As spune Tatal Nostru in gand,mi-as face cruce si mi-as spune in gand:,, Dispari! DU-TE LA ALTCINEVA, NU LA MINE".si mi-as repeta asta in continuu in gand.eu cand imi doresc ceva si spun de mai mute ori in gand se indeplineste.cateodata.mai sunt si momente in care nu.
stii, m-as speria de acel sprit/fantoma, dar mi-as aminti ca am un Inger si ca Dumnezeu nu lasa spiritele rele sa ne bantuie.as spune o rugaciune,mi-as face cruce si ar pleca! sunt sigura! spiritele rele nu suporta rugaciunile, crucile, orice este Sfant.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

Răspuns utilizator avertizat
| Cedry2k1995 a răspuns:

Pai ea a scpecificat. a zis daca near iesi o fantoma in fata nu un asasin. dai u o mama de bataie la un demon. sa vedem daca il atingi. si apoi sa ne povestesti si noua cati pumni i-ai dat... fii mai atent la intrebari data viiitoare fara supararehappy

| Rapunzell a răspuns:

Tu vezi cat esti de prost? Ai citit intrebarea inainte de a-mi da replica?

| DrunkenRat a răspuns:

As discuta filozofic :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer las viola indiferent ce ar fi / pai daca visez porno ce as putea sa-i fac

| Cedry2k1995 a răspuns:

Daca tu crezi ca ma refeream la povestile spuse de maikta sau taiktu. cand erai mic asta e partea a doua...Prietene

| Rapunzell a răspuns:

Ca sa fie personal, te rog sa ma intrebi lucruri mai civilizate. Altfel nu discutam.

Răspuns utilizator avertizat
| Judas6k a răspuns:

Sincer,esti idiot.

| ForJesus a răspuns:

L-as trimite la tine! laughing