| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu poti sta de inviere in biserica, pentru ca... esti femeie. poti macar sa iei lumina la miezul noptii de afara? iar apoi sa pleci

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Da, normal!

5 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Da!

| sublime89 a răspuns:

Da, poti. Nu-i impresionant cate drepturi au femeile in religia asta?

| danutzu96 a răspuns:

Da poti sa iei, dar cine a zis ca nu poti sta in biserica pentru ca esti femeie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde ai scos chestia cu femeia? Sunt multe femei în biserici de înviere dar cine știe din ce cult faci tu parte.

| LucyR a răspuns:

Nu este adevarat, ce s-a spus ca "daca esti la menstruatie, nu ai voie in biserica"