| Holocaust a întrebat:

Dacă se gândeşte vreunul să raporteze, e prost, iar asta e ceva serios.
Ce părere aveţi despre aceşti oameni: http://27.media.tumblr.com/tumblr_le801qGFgU1qbcgmao1_40 0.png?

Răspuns Câştigător
| MyObsession a răspuns:

Vai nu pot să cred! Iubesc animalele foarte mult.de obicei nu reacţionez când văd poze cu oameni spânzuraţi sau înjunghiaţi sau mai ştiu eu ce dar când văd animale îmi vine să le dau 2 flegme, una în gură cealaltă între ochi.Nişte animale fără suflet, luamiar ceva în gură.Cât despre răspunsul imbecillului de doctorul5, îi doresc o moarte dureroasă,sunt atee şi iubesc animalele. Dacă tot ne face aşa pe noi ateii, criminali, de ce să nu o spânzure pe maicăsa? Puţin mi-ar păsa.

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Holocaust):

Hehe, eu am inceput sa tai animale cand aveam 14 ani. am inceput cu iepurii vii de la biologie. sadica profesoara ne aducea iepuri vii. te felicit ca vrei sa faci medicina, e fain dar si greu. ai grija doar cand o sa jonglezi cu spline si inimi ( sunt cam fragile ) si ai grija la bataile cu femure ( se rup usor ). eh, tampenile ce le faceam eu cand eram student.

| Dumnezău a răspuns (pentru DomineRex):

Diferenta intre a omori animale pentru hrana si a le omori pentru distractie e al dracu de mare.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Prof de biologie facand experimente pe animale : YOU ARE DOING IT WRONG
Prof de biologie facand experimente pe tigani: YOU ARE DOING IT RIGHT

| KaRa23S a răspuns:

Bine mai ca plangeti dupa un animal dar dupa oameni va doare undeva.

| Holocaust explică (pentru KaRa23S):

După cum am scris şi mai sus, am prezentat doar un caz.
Da, de oameni mă doare undeva.în special de oamenii proşti care trăiesc degeaba.

| KaRa23S a răspuns:

Da dar am auzit la stiri de vreo doua trei ori cum javrele astea de pe strada au sfasiat copii de vii de maxim 9 ani aici ce ai de spus? Tare rau imi pare ca nu ia eutanasiat sau macar sai castreze. Tin minte cum sau luat de mine intr-o seara sa fac pe mine nu alta. Noroc ca mam aparat cu un bolovan.

| Holocaust explică (pentru KaRa23S):

Câinii au raţiune, părerea mea.Nu atacă fără rost.Cunosc un caz în care un puşti de 9 ani a fost muşcat de un câine,dar şi-a meritat-o.E un drac de copil,şi pe lângă asta,chit că toată noaptea a stat în spital,să caute vaccin de-ăla antirabic,încă-i plac câinii,şi ştie că el a greşit. Dacă se întâmpla să sară la tine,iar tu să nu-i fi făcut nimic,normal că te aperi.îi dai una,două...ce să faci,dar eutanasierea e o prostie.
Faza cu sfâşierea copiilor, e penibilă.şi noi oamenii facem asta, în special în cazul avortului.Ca să ştii despre ce vorbesc trebuie să te documentezi în ce constă un avort.Să nu mai zic în China...Sunt fetuşi umani în alimentaţie.Deci care-i mai rău, omul sau animalul?

| KaRa23S a răspuns:

As avea un raspuns si pentru asta insa vom sta pana maine sa ne contrazicem plus ca nici nu.mi place sa ma cert cu cineva.

| pcris a răspuns:

Bai nene ce pui tu aici! Esti normala la cap!? /-)

| Holocaust explică (pentru pcris):

Să mă scuzi că-mi pasă...