| LoveToHate a întrebat:

De cand nu te-ai mai inchinat lui Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| mihaitaLGP a răspuns:

Ma inchin si acum.
Din respect pentru grupul cu care trec prin fata unei biserici.

Spre deosebire de credinciosul care imi spune ca nu imi pasa de "sufletul" meu si sunt bolnav, eu respect proprile lui prejudecati.

18 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Cândva pe la o oră de religie când eram mai mică și proastă și o făceam pentru că mă simțeam obligată. Oricum, n-am făcut-o niciodată din proprie inițiativă ci doar pentru că mi s-a spus că așa trebuie să faci fără alte exmplicații... după care am crescut și am ajuns să nu dau doi bani pe așa ceva.

| Silyca a răspuns:

Ma rog la el in fieare seara dar doar din obisnuinta.

| RAY a răspuns (pentru Silyca):

Isi raspunde?

| Silyca a răspuns (pentru RAY):

Nu prea e foarte incapatanat...

| Toluk19 a răspuns (pentru Silyca):

Dumnezeu asculta rugaciunea cei smeriti cu inima, care pling cu tarie si credinta puternica si pocainta!
Rugaciunea fara credinta sint niste cuvinte goale si nu ajung la Dumnezeu.

| CharlieHarper a răspuns:

A trecut ceva timp de atunci

| RAY a răspuns:

Nu mai stiu cat aveam eram mic cam asta stiu, ultima oara i-am cerut ceva in casa lui ma ignorat, de atunci il voi ignora definitiv am inteles ca nu exista si totul sta in puterile mele nu am nevoie de un dumnezeu, ajutor divin doar oamenii slabi au

| YONTU a răspuns:

Nu ai credinta deloc in El.
Tot cu intrebari din astea prostesti! Nu crezi ca-l superi si pe el! Pai el nu se poate cobori la mintea oamenilor asa ca accepta ce se intampla zi de c zi...

| LoveToHate explică (pentru YONTU):

Ce intrebare prosteasca? Te-am intrebat doar cand te-ai inchinat utima data.

| YONTU a răspuns (pentru LoveToHate):

Pai toata lume se inchina lui pentru indeplinirea dorintelor si multe altelehappy

| LoveToHate explică (pentru YONTU):

Nu si eu.happy
Nu m-am inchinat de la 10 ani.

| RAY a răspuns (pentru YONTU):

Numai spune toata lumea, spune si tu majoritatea eu unu nu ma rog

| Inferno a răspuns (pentru YONTU):

Esti irelevant.

| DaVinci29 a răspuns (pentru YONTU):

Vai saracul de el laughing) pun pariu ca sta bosumflat pe undeva cu o cutie de inghetata in mana si " mamma mia" ruland in fata lui pe DVD... asteptand un moment in care sa planga.

| 31957319 a răspuns:

De prea mult timp...

| charonmario a răspuns:

Nu e prostesca intrebarea ci pertinenta de cateva ore nu mam mai inchinat Gabriela Fi Binecuvantata
ps A nu se intelege inchinat de ala cu mana ca nu sint PAGAN sunt crestin ma inchin cu inima in Duh si Adevar Fi Binecuvantata Fetito

| missakihabara a răspuns:

Noi oamenii ne inchinam doar cand avem nevoie de ceva de ce am merita sa ne raspunda?