| mad00 a întrebat:

De ce Dumnezeu nu a facut o Creatie Prea Buna cristosciana isusa, Sfanta Pura sau pat paterna..si a facut o istorie atat de zbuciumata,umilitoare,batjocoritoare si sangeroasa? Adica de ce a generat acest conflict,intriga dintre sarpele pacatos pacatosi si cei aparent Prea Buni cristosi isusi dar cal calai in fapt rai? Cum credeti ca e Dumnezeu avand in vedere istoria ambigua intre Prea Bine bine sau rau, zbuciumata?

2 răspunsuri:
| EestiSodalane a răspuns:

Ia-ti pastilele

| 1onur a răspuns:

Naveți suflare în voi dacă nu-l pomeniți și nul vorbiți de rău,.

Tare vă mai place prostia,.