| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu are Papa de la Roma sustinatori atat de multi (la aparitia sa la renumitul balcon) si de ferventi, asa cum are AC/DC?
http://www.youtube.com/watch?v=XlHO4V9vWRY

37 răspunsuri:
| Hombre a răspuns (pentru Danutza27):

Danutza27, Ema ma tradat, fatarnica, nu vrei sa vii tu in locul ei la jacuzzi, lasă-l incolo pe Papa ca-ti trece viata nesatisfacuta.

| FucktheSystem a răspuns (pentru 19marian60):

"havy"... învață să scrii corect și după dă-ți cu părerea.
Oricum nu văd ce e așa de indecent la un maiou, înțelegeam dacă mergeam în chiloți și sutien să nu mă primească, dar totuși...
Când mă îăntorc la Vatican? Nu am planuri să revin în viața asta...

| EmaS a răspuns (pentru Hombre):

Pai si de sufletul tau imi pasa!

| 19marian60 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca tu ar treebui sa citesti.catolicii,sunt cea mai mare comunitate religioasa din lume!
(cu apelativul "bai"sa vorbesti cu parintii tai, ca sa vada bietii de ei ce au crescut pe batatura casei)Cu respect 19marian60!

| 19marian60 a răspuns (pentru Danutza27):

Danutza,luna trecuta, in Spania s-a sarbatorit Ziua Mondiala a Tineretului.Madridul a fost capitala catolicismului.Mai mult de 1, 5 milioane de pelegrini.Toata mass media a urmarit evenimentele(cu vizita lui papa cu tot)sunt ateu, DAR POT SA SPUN CA A FOST UN EVENIMENT FANTASTIC(Cand a inceput slujba religioasa mi s-a facut pielea ca de gaina )

| 19marian60 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Eu gresesc atunci cand scriu, tu gresesti cand crezi ca gandesti! Du-te la DEX si vezi ce e cu "maioul"!

| FucktheSystem a răspuns (pentru 19marian60):

Și încă odată prostia mea nelimitată iese la suprafață, scuze, mai mă apucă câteodată un aer de superioritate, nu știu de ce și după-mi dau seama că nu-s superioară cu nimic. Eh, fiecare cu ieșirile lui.
Dar tot nu văd nimic indecent în maieul meuhee hee