| RAY a întrebat:

De ce numai au frica romani de Dumnezeu, de iad?

6 răspunsuri:
| Anadruta a răspuns:

Fiecare persoană are propriile credințe și perspective asupra spiritualității. Poate că pentru unii oameni, conceptul de frică de Dumnezeu sau de iad s-a schimbat sau s-a reinterpretat în diferite moduri de-a lungul timpului.

| kalasnicov22 a răspuns:

De ce moare cainele de drum lung?
Ce te roade pe tine grija de ce fac romanii?
Nu se poate generaliza asa ceva decat daca ai doar 2 neuroni.

| RAY explică:

De la mamaliga ai facut diaree pe gura pe TPU, tampitule -inceputul inteleptiuni este frica de dumnezeu

| RAY explică (pentru Anadruta):

Inceputul inteleptiuni este frica de dumnezeu

| EestiSodalane a răspuns:

Pentru că s-au occidentalizat și au intrat în UE.

| RAY explică (pentru EestiSodalane):

Inceputul inteleptiuni este frica de dumnezeu scrie in biblie asta