| NoChanceForUs a întrebat:

Din dragoste pentru Dumnezeu și Iisus Hristos.

TPU:Patimile lu' Gizăs-part one.

http://imageshack.us/f/14/patimilelugizsparti.png/

Și soundtrack:

http://www.youtube.com/watch?v=c_iNdbPvrYk

15 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Din dragoste pentru Iisus zici, ești cam egocentrist nu ți se pare?batting eyelashes

| NoChanceForUs explică (pentru FucktheSystem):

Narcisit.batting eyelashes

| FucktheSystem a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Narcisist vroiam să zic, dar minte mea e „fucked up" azibatting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Ma gandeam acum, care ar fi culmea actoriei? raspuns : sa joci intr-un comic! laughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ce tarelaughing

| monstrulet a răspuns:

Partea cu marul mi-a placut laughing si cu elasexygagica

| Bogdanux a răspuns:

NoChanceForUs, eu zic sa fugi mancand pamantul, ca atunci cand va veni armata de crestini... posta te fac laughing.

| DorelSudoru a răspuns:

Va astept cu urmatoarea laughingrolling on the floorasta a fost epicalaughing

| Polaris a răspuns:

Frate, putem considera proiectul nostru un... SUCCES!

| NoChanceForUs explică (pentru Polaris):

Oricând,oriunde.

| Deny1333 a răspuns:

Great.
Dar cred că ar trebui să-ţi iei scutul şi să fugi, ascunzându-te în Honolulu şi fumând pipa păcii cu rechinii. Creştinii are coming after you! -.-

| EvangelineDS a răspuns:

Cand apare urmatoarea parte?happy

| Puţifer a răspuns:

Cred că în juma de săptămână tot pu-ul va aclama pentru acest comic.

| DudaYeah a răspuns:

Prea tare laughing