| iEmonel a întrebat:

Dumnezeu a ramas fara putere si e pe cale sa fie ucis!
Urmariti: http://www.youtube.com/watch?v=Mwx7rpeDzIg&feature=relat ed
E adevarat?

11 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Ce pot sa zic pentru televiziune si pentru cine a pus "Iarta-i, Doamne, ca nu stiu ce fac" Luca 23:34"

| lifeForJesus a răspuns:

Ești bolnav?
De ce îl bagi pe Dumnezeu în toate... tale?

| iEmonel explică (pentru lifeForJesus):

Ca nu ma vindeca.

| harciog a răspuns:

Asa au gindit si altii nedindu-si seama ca de fapt isi ucideau propriul suport al propriei filosofii.Rezultatul? Au innebunit. Vrei exemple?

| AstralConfessor a răspuns:

laughing fara cuvinte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma emonele? esti sigur ca te mai trezesti maine? eu iti doresc sa te trezesti.si sa ai multi de maine in fata ta.ai nevoie de timp tata.dar sa stii ca asta se duce repede.si de unde se duce si nu mai pui se termina.iar tu nu mai poti sa mai pui, mai mult decat ai dat.

| iEmonel explică (pentru anonim_4396):

Eu nu vreau sa ma mai trezesc maine...

| Biankka a răspuns:

Mai...familia mea...am ramas orfan, da eu voi lupta sa-mi intretin familia!

Asta a fost tare! mersi pentru o portie zdravana de ras!

| AnormalKid a răspuns:

Dumnezeu ucis?!
Ba tu te compari cu Dumnezeu?
Ozn-ule nu te mai uita pe Youtube.
Daca te prinde Apocalipsa, mai mananca un biscuite.

| iEmonel explică (pentru AnormalKid):

Tu stii ce e Apocalipsa ma?

| AnormalKid a răspuns:

Normal ca stiu si nu pun intrebari de-astea.