| AvalohAlyn a întrebat:

După ce am răsfoit bine toate cursurile de la Sola Scriptura permiteti-mi sa le fac o mica recenzie.
Deocamdată am finalizat total cursul de nutriție celelalte sunt in curs de studiu.

Au cursuri interesante să știți, informații esențiale și de calitate.
Cursurile despre Apocalipsa și cartea Daniel dar și Iisus a zis..sunt cursuri ce le recomand cu tărie.Le-am răsfoit.Recomand și pe cel de nutriție și pe cel de secretele sănătatii biblice, cursurile sunt gratuite și le puteți face online sau prin corespondenta. Chiar aveți ce învață de la acele cursuri.Eu am crezut că sunt slăbuțe dar au informații bune pe care oricine ar trebui sa le știe.

Ați face aceste cursuri? V-ar interesa?
PS:Eu sunt ortodox nu adventist dar ortodocșii nu fac cursuri de genul gratuite și online sau prin corespondenta, apreciez că adventiștii pun accentul pe educație și nu numai religioasă ci și de nutriție și de sănătate, după cum ați văzut.Sunt multi doctori adventisti care au cărți și colaborează cu autorii creștini făcând educație nutrițională și de sănătate.

1 răspuns:
| Gligore2000 a răspuns:

Stii cum se spune, cine nu stie ii invata pe altii.