| stefanutzstefan a întrebat:

Eu am vorbit ceva cu cineva si am spus ca numai vreau sa vad aceea persoana si dupa aia am mers si am dat cu capul de dulap este un semn de la Dumnezeu

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu,cred ca erai prea suparat.

| LineGuide a răspuns:

Pura prostie, sa stii ca nu credeam ca a fi prost e pacat dar pacatul prostiei este trecut in indreptar pentru spovedanie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este un semn de la Dumnezeu..desi si mie mi s-a intamplat odata sa ma cert cu cineva si dupa mi-am muscat limba cand mancam. Mi se par pure coincidente. Dar fi sigur ca lui Dumnezeu nu ii place cearta ci pacea. Iti recomand sa te impaci cu acea persoana. Funda?

| Hash001 a răspuns:

Nu, este un semn ca esti prost.

| rocketguy3321 a răspuns:

Care e intrebarea? sau ai tinut neaparat sa ne informezi?
Nu vreau sa comentez pe teme religioase, asa ca o sa ma rezum aici cu raspunsul...

| Preotul a răspuns:

Pura coincidenta