| NoNameenjkd a întrebat:

Eu sunt crestina iar prietena mea a fost satanista iar acum nu mai poate sa creada in nimic. Am mai avut experiente ciudate impreuna si am crezut ama2 ca suntem atentionate de ceva ce vine din lumea cealalta.Ea are o ruda moarta care a fost vrajitoare de magie neagra. Acum a inceput din nou si chiar stateam pe internet si ne radeam de exorcizari iar in baie au cazut un capac de la cos care nu avea cum sa cada. Am fost si am verificat, am aprins lumina iar eu cand m-am intors prietena mea mi-a spus ca a palpait lumina. Dupa 10 minute m-a vazut chiala si cu pielea griin oglinda. si cred ca si eu am prins cu un colt de ochi acea imagine. Nu stim ce sa facem si cum sa rezolvam problema mai ales din cauza ca nu credem amandoua in aceleasi solutii. cine ne poate spune la ce sa apelam va rugam spuneti-ne.

11 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ce dragut, copilasi care mai cred in basme.
Vrei o ciocolata, draga me'?

| Kosuchin a răspuns:

Se intampla la tine acasa sau la ea?
Dormiti amandoua la altcineva acasa si incercati din nou faza cu exorcizarile de pe internet. Daca nu se repeta experienta, rezulta ca aveti cam multa imaginatie.

| Purec a răspuns:

Nicio problema. Lasa ca e bine. AM auzit ca fac astia continuare la Avatar si o sa fi numai buna pentru un rol. asa gri si cheala. doar te vopseste albastra si gata

| Kramerwalt a răspuns:

Dupa care ai dat cu mana de noptiera si te-ai trezit...

| Archdaemon a răspuns:

Cine te astepti sa creada gogosile tale... poate prietena ta e schizofrenica happy

Răspuns utilizator avertizat
| unbaiatanonim a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ceva asemanator. Eram cu varul meu in camera si l-am vazut pe satana care venea spre mine cu o sabie, si cand sa o bage in mine... m-am trezit.

| millyca a răspuns:

Ai net de la RDS?

| monstrulet a răspuns (pentru millyca):

De ce? Astia trimit stafii pe cablu?

| raymusic5432 a răspuns:

Ba frate da ce mult ai scris eu nici cand imi tai venele nu scriu asa mult cand imi scriu ultimele cuvinte

| niccelmic a răspuns:

Eu zic sa luati o gurita de laptic si sa va duceti frumusel la culcare!