| anonim_4396 a întrebat:

Exista spirite? Am avut cateva evenimente in care s-au intamplat chestii ciudate si nu mi le pot explica!

11 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Nu draga, nu exista.

| danay72 a răspuns:

Da exista demoni care pot avea influenta asupra oamenilor.Important e sa eviti sa ai legatura cu spiritismul.Deuteronom18:10-12

| Lizzu a răspuns:

Exista tot ce credem noi ca exista.

Răspuns utilizator avertizat
| LegionarulRoman a răspuns:

Da,diavolii,care pot sa se arate sub diverse forme si sa inspaimante oamenii.

| ArinaRya a răspuns:

Evident ca exista da rnu spirite precum fantomele. Exista spirite demonice si spirite divine, cele care vin de la Dumnezeu, duhuri. Ce ti s-a intamplat?

| cristi202 a răspuns:

Poate ca ar trebui sa ne explic un pic macar ceea ce ti s-a intimplat, ca sa intelegem si noi despre ce e vorba.

| cristi202 a răspuns:

Eu cred ca exista.

| SSWK a răspuns:

Paranormalul exista, deci posibil sa existe si spirite.