| Nuvăsufăr a întrebat:

Făceam clătite când deodată:

http://i.imgur.com/WUjVY.jpg

Mi se pare mie sau e faţa lui Gizăs?

Răspuns Câştigător
| slapnenorocit a răspuns:

Iisus ti s-a aratat intr-o clatita, e cu siguranta un semn divin! laughing

31 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Mi s-a facut pofta de clatite maine fac si eu

Răspuns utilizator avertizat
| Esperança a răspuns:

Eu cred ca mai degraba e fata la satanistii aia de care voiai sa scapi si cereai ajutorul crestinilor. laughing

| Dumnezău a răspuns:

Nu.E...un cur.Din aluat...

| Woodenpints91 a răspuns:

Asta nu-i nimic, ia uite ce mi-a ieşit mie pe clătite: http://i.imgur.com/7yYpK.jpg
O fi vreun semn?

| JeSa a răspuns:

Bai ce-ati insiruit aici clatite, sa faceti pofta la domni, doamne, domnisori si domnisoare.

SonOfHelios,

Am crezut ca ai fo' si tu miluit cu vreo clatita, cand colo tot munca ta e... Mda.

| catalin188 a răspuns:

Eu vad fata clatitei

| cristi202 a răspuns:

Ti se pare doar. Mintea noastra e tare anapoda in privinta asta, e foarte usor sa vezi doar niste forme si sa abstractizezi, sa vezi cine stie ce in acele forme, fara a fi in schimb nimic.

Un lucru insa imi pare mie rau. Ca nu poti pe net decit sa te uiti, nu sa si savurezi ceva. Altfel, fi sigur ca iti "aranjam" clatita, dupa mine nu o mai vedea nimeni, ramineai cu tigaia goalahappyhappy.

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Poza este fotografia unei tigăi cu ceva eventual comestibil și atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma baiete? in tigaia aia poate fi o clatita.ti-o fi iesit din greseala.norocul incepatorului.dar din gura de ce-ti iese numai rahat? esti atat de plin incat ai spus; adio c.r ma c.c pe gura? nu ai gaurile aferente ca toata lumea? de ce nu le folosesti ca atare?

| 220V a răspuns:

Ala e curul lui isus, te-ai inselat, nu e fata

| Nuvăsufăr explică (pentru JeSa):

Care munca mea? Clătita a luat acea formă singură prin harul divin de la Dumnezeu!

| Nuvăsufăr explică (pentru anonim_4396):

Încă nu ţi-ai remodelat capul cu extinctorul? Mai aştept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma astept sa prasesti un pic prin vocabularul tau.chiar numai buruieni? mereu, mereu? daca vrei sa fii spiritual nu e nevoie ma sa rada doar ateii.stiu si crestinii sa rada la o gluma buna dar nu blasfemiatoare.ma simtul umorului este apanajul oamenilor inteligenti. spune-mi ma de ce nu-mi vine sa zambesc macar, cand citesc glumele astea fade? bai santeti copii, dar fiica mea va bate la glume si chestii spirituale si are doar 10 ani. uita-te si tu la postarea ta te agati ca scaiul de; e un cur.pai sa-l manance cel de l-a facut. pofta buna.

| Nuvăsufăr explică (pentru anonim_4396):

Ce-ţi mai place să violezi în c@r limba română... oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helios? lasa ma comentariile de prost gust fiindca daca ai degete cu arie mare de acoperire sau nu se imprima o litera dincauza tastaturii nu inseamna ca cineva nu stie a scrie.credeam ca acestea sunt de inteles precum si messengeriana, nu-i asa? eu stiu ce e gresit iar tu stii ce am vrut sa spun.dar cand vrei sa cauti nod in papua nu gasesti dar faci tu unul.asta e minciuna.iar tie iti place sa intelegi cum vrei sau sa denaturezi adevarul.

| Nuvăsufăr explică (pentru anonim_4396):

Ai putea avea respectul cuvenit să nu tastezi 5000 de litere pe milisecundă şi să citeşti măcar o dată ce-ai scris.
Încă nu ţi-ai dat seama că limba română are în dotare şi diacritice.
Te ajut: shift+alt.
Apoi dă ctrl+w.
Am mai mult respect pentru ceara din urechi decât pentru tine.
Pe lângă că eşti semi-analfabet, semi-ţăran, laş, înjuri din faţa unui monitor, mai ai şi pretenţie la titlul de creştin.
Dacă există zei, şi sunt drepţi te asigur că vei linge praful din Iad, nu eu.

| JeSa a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Ha, ha, ha! Ce baftosi is unii! Ok.

| Nuvăsufăr explică:

Câţi ani ai? 12?

| Polaris a răspuns (pentru Woodenpints91):

Moaaamă, câte mesaje subliminale aveți toți. Eu am reușit doar să dau foc clătitelor... bine, și casei... și jumătății estice a Europei, plus Asia.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Polaris):

Să mă vezi ce fel le întorc în tigaie, mai ceva ca ăia care fac săritură dublă cu şurub

| Polaris a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ești un hartist, viril cu clătitele.

| trolololo a răspuns (pentru Dumnezău):

Pare real, e incredibil. Si acum ma mir cum de ți-a venit ideea. Genial.

| Dumnezău a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Mereu am vrut sa stiu din ce film e luata secventa.Matale stii? Si apropo, vezi ca ti s-a murdarit putin tigaia pe coada.

| Paulla a răspuns (pentru Dumnezău):

E din American Psycho, dacă-mi amintesc bine.

| Dumnezău a răspuns (pentru Paulla):

Multam de informatie.Christian Bale me gusta!

| SadBoyForever a răspuns:

Mai degraba un cap de greier. Eu asta vad.

| Lili92 a răspuns:

Ce tigaie...cum te-ai simtit dupa ce ai mancat clatitele?

| Nuvăsufăr explică (pentru Lili92):

Divin.