| anonim_4396 a întrebat:

Frumos sau formidabil? :)

http://www.youtube.com/watch?v=tYoNjDksp-Q

Dar cate mai ai de invatat...

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Crestini nu au citit niciodata biblia putini au habar cei aia, iisus era anti religios, anti materialism, imbogatire, nici o religie nu il reprezinta nici pocaiti materialisti din fire

| Exilee a răspuns:

Exacerbarea asta nietzscheeana... Atat de superficial, gasindu-se urme si de frustrare. Nu o luati ca pe o insulta, ci ca pe o ...critica ( " de Junime" laughing ).
PS: atunci cand criticam, argumentele se varsa asupra ideii operelor si NU asupra celui ce le-a emis.