| Andreea202 a întrebat:

Hei! În acest weekend sunt masă de botez. Însă menstruația mea a venit de marți iar sâmbătă sunt în a 5 a zi. Credeți ca este ok daca intru in biserică așa?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce crezi ca te controleaza cineva la intrare in biserica

| EestiSodalane a răspuns:

Nu e absolut nicio problemă sa intri in biserica la menstruatie.

Am și eu o curiozitate, cine v-a zis asta? De unde ati auzit mitul asta?

| 1onur a răspuns:

Intrați în biserică intrați în biserică intrați în biserică.

Nu fugiți de biserică nu va temeți de biserică nu va ascundeți de biserică nu ocoliți biserica. intrați în biserică în cască tatălui nostru.

când intrăm în biserică Dumnezeu și Maica Domnului știe pentru ce am venit știe cu ce inima și suflet veni intrați în biserică și să nu temeți de nimic sa nu va fie frică niciodată niciodată niciodată să intrați în biserică să vă fie frică cu Adevărat de oamenii fără frică de Dumnezeu.