| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Heii.
Vreau sa stiu ce materii se fac la un liceu de teologie.
Mersii.
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| bdany98 a răspuns:

Te referi la seminar? Pai in plus se fac psaltica, dogmatica, noul-vechiul testament. Pe mate se bazeaza mai putin liceul.

33 răspunsuri:
| Alex177x a răspuns (pentru MMihai):

Esti un mare bou, dobitocule. habar n ai ca in hinduism oamenii se inchina la zeita Kali sau ca buddhism-ul nici macar nu poate fi considerata religie pentru ca te inchini Marelui Tot, iar dupa moarte scopul e sa ajungi sa te contopesti cu neantul. dobitoc mare esti, repet si sustin sus si clar.

| Alex177x a răspuns:

MMihai AIesti un mare bou, dobitocule. habar n ai ca in hinduism oamenii se inchina la zeita Kali sau ca buddhism-ul nici macar nu poate fi considerata religie pentru ca te inchini Marelui Tot, iar dupa moarte scopul e sa ajungi sa te contopesti cu neantul. dobitoc mare esti, repet si sustin sus si clar.

| Danila_Ionut_2000_G14k a răspuns:

Faci VT NT Psaltica Dogmatica Catieheza Spiritualitate, Vizula IbU IBur Istorie romana mate mai putina