| Skylerx a întrebat:

am inteles ca pe categoria religie nu prea sunt multe intrebari, am observat de curand. Dar nu inteleg de ce oamenii se infurie pentru asta? Pur si simplu, trebuie sa intelegem ca fiecare categorie are rostul ei si e folosita cand e nevoie de ea, nu obligati ca sa fie mai populata. Si inca ceva: ce Doamne iarta-ma e categoria populata? Adica multi pun la inceput ceva de genu scuze pentru categorie. Daca nu e o intrebare de exemplu pentru Timp Liber sau Totul despre TPU, de ce o mai puneti la categoria aia? Sau ma rog, puneti tampenii la categorii la care ar trebui sa fie intrebari serioase. De ce nu puneti cum trebuie? Ca sa intrati in top la cele mai populate intrebari? Haa? Tot nu inteleg de ce faceti asta, lamuriti-ma voi. (nu vorbesc de cei care nu pun, aia probabil fac asta cum trebuie).

Răspuns Câştigător
| Urzi23 a răspuns:

Vezi ca mai ai putin si intervin ateistii (ateii) de servici si o sa patesti ca motanul intrat in falcile ciinilor,eu zic sa te potolesti ca acestia nu au Dumnezeu, Era o intrebare cu foarte mult bun simt pusa de Bartolomew dar fortele raului atesiste au ras intrebarea, Parca acum 4 ceasuri mai era o intrebare pusa de Ema dar nu mai dau de ea nici cu luminarea,Functioneaza inchizitia ateista la maxim, ca locomotivele cu abur la deal, asa pufaie ei cind mai indraznim sa ii contrazicem. Stai ca vin greii cu Goliatii in frunte si o sa te duci mincind nori.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Urzi23):

Dănutza/Maidanez, tu ești mamă?

| Urzi23 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Dănutza/Maidanez, tu ești mamă?

Urzi23 a raspuns cu intelepciune :

Frumos copil esti, mama ta inca nu stie cu cine te-a facut de ma intrebi pe mine?

| FucktheSystem a răspuns (pentru Urzi23):

Nu mai e nevoie să-mi răspunzi, e clar.

| Urzi23 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Urzi23 a raspuns cu intelepciune :

Ma bucur ca am putut fi de un real folos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Ea e. Acum ţi-ai dat seama? Şi mai are alte două conturi.

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Poi acum ma văzut-o prima dată, felul în care scrie e inconfundabil.

41 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Pai nu prea sunt pentru ca, de multe ori cand pun cate o intrebare, Justitiarul mi-o raporteaza.Culmea este ca pe cele cu caracter jignitor la adresa crestinilor, nu le raporteza.

| justitiarul a răspuns (pentru EmaS):

Ema? Tu suferi de mania persecutiei mai femeie?"Mania persecuţiei este o stare patologică manifestată prin ideea fixă a cuiva că este persecutat de toată lumea."
Cand sa iti raportez eu intrebarile daca tu o faci prima, datorita raspunsurilor in care esti facuta pres si ti se face rusine cu ele? Iti amintesti cand mi-ai spus ca iti stergi intrebarile pentru ca ti-e rusine de raspunsurile primite?

| EmaS a răspuns (pentru justitiarul):

Eu nu sunt de vina pentru raspunsurile pe care le primesc.Atata vreme cat intrebarile si raspunsurile mele sunt pertinente si se incadreaza la aceasta categorie, nu o sa ma faci tu sa ma simt vinovata.

| justitiarul a răspuns (pentru EmaS):

Ema nu am zis ca esti tu de vina pentru ce iti scriu ceilalti(desi ti-am mai spus ca ai un stil de parca ii implori sa se ia de tine) dar nu ma acuza pe mine ca iti raportez intrebarile pentru ca nu o fac!
Pentru unii(care s-au obisnuit cu tine)intrebarile tale sunt o inepuizabila sursa de amuzament, pe altii ii scot din sarite! Asta e problema ta, dar nu ma acuza pe mine de ceva ce nu fac.

| EmaS a răspuns (pentru justitiarul):

Oricum,i-am reclamat pe cei care fac abuz si imi raporteaza intrebarile. Sper sa se ia masuri.Ele sunt pertinente si se incadreaza in aceasta categorie.

| FucktheSystem a răspuns:

Da bine fetișcană, ne spui nouă să punem întrebările la categoriile la care trebuie când și tu pui întrebarea în care ne spui să facem asta la categoria gerșită?
Ești un exemplu demn de urmat...

| Urzi23 a răspuns:

Vezi daca ascultai de mine ce bine era.Asa ateii de servici au sarit la tine si esti plina de complimente. Un exemplar al intelepciunii ateiste Woodenpints si mai sunt citeva exemplare prin ograda.A jigni este modul lor de viata, este crezul ateist eu te avertizasem ca sunt oameni fara Dumnezeu si nu ai crezut. Pina si Ema se alege cu intrebarile sterse si nu era postat niciun raspuns acum 5-7 ore.Am vrut sa postez si ciuciu intrebarea Emei, cum ciuciu intrebarile lui Bartolomew si Urzi23 ciuciu funda. Daca ai sa citesti posturile vei observa TPU cu marfarul "vezi Doamne noi ne stergem singuri intrebarile puse " Rid si curcile cind citesc niste explicatii de 2 bani ".Ema sterge intrebarea care avea fix ciuciu raspunsuri si era o intrebare cu bun simt.Din pacate la atei vei gasi spiritul de turma "cine nu este cu noi este impotriva si trebuie eliminat"

| Urzi23 a răspuns:

Urzi23 a raspuns cu intelepciune:

Ce onoare pe mine la 6 dimineata sunt in atentia ta. Trebuie remarcat ca ai avut o noapte alba visind la justitiarul si la 5 dimineata ai sarit in camasa de noapte si calare pe olita de noapte ii scriai lui si oftai printre vinturi trase in olita "Offff, barbatii astia".

Ps Ciudat parca esti ac aluat cu justitiarul 50% inteligent pentru el restul de 50% BRO cu ardnaxur1961, Vad ca ghiotura de stupid o ai indreptata spre Ema si NoName.

| justitiarul a răspuns (pentru Urzi23):

Maidanezule? In curand vei fi iar suspendat!
Apropo, cum te simti sa fii un "neinteles"? Cred ca foarte singur!

| Urzi23 a răspuns (pentru justitiarul):

Urzi23 a raspuns cu intelepciune:

justitiarul=Ardnaxur1961 care vine pe capul unui biet junior amenintind nefondat.

Ps Eu sunt educat nu vorbesc urit ca tine vezi sa nu o patesti tu si ramine ardnaxur1961 fara clona dreapta

| justitiarul a răspuns (pentru Urzi23):

Sau "eutanasiat" nu suspendat! Oricum TPU-ului ii va fi mai bine fara tine!
Apropo, eu stiu ce am in pantaloni dar tu? Esti cand Danuta, cand maidanez! Cand "ea"cand "el"! Nu ti se mai definitiveaza si tie o data sexul ala sa scapi de o povara?

| Urzi23 a răspuns (pentru justitiarul):

Justitiarul a răspuns (pentru Urzi23):

Sau "eutanasiat" nu suspendat! Oricum TPU-ului ii va fi mai bine fara tine!
Apropo, eu stiu ce am in pantaloni dar tu? Esti cand Danuta, cand maidanez! Cand "ea"cand "el"! Nu ti se mai definitiveaza si tie o data sexul ala sa scapi de o povara

Urzi23 a raspuns cu intelepciune:

Probabil tu gindesti doar cu ce ai prin nadragi.Sa fiu mai precis modul tau de gindire este o noţiune, care se referă la persoanele care ştiu să citească, dar nu înţeleg ceea ce au citit. Mai precis esti o persoană care poate să reproducă verbal sau în scris un text, dar nu îl înţelege suficient pentru a-l folosi ca resursă în reuşita unei acţiuni sau în performanţă. Semnele grafice sunt recunoscute, dar conţinutul de idei nu e înţeles decât, eventual, la un nivel foarte superficial.

| justitiarul a răspuns (pentru Urzi23):

Iti dai seama ca nici 2% din cei de aici nu iti citesc raspunsurile pentru ca sunt indescifrabile, pardon, sunt prea "destepte" pentru oameni atat de nesemnificativi ca noi.
Eu zic ca am fi mai castigati daca maidanezii ar fi eutanasiati! Cine este pentru?
Daca gandesc cu ce am in pantaloni inseamna ca e al dracu de inteligent! laughing

| Urzi23 a răspuns (pentru justitiarul):

Urzi23 a raspuns cu intelepciune:

Tu nu poti sa gindesti deoarece esti o clona Tu esti folosit de ardnaxur1961 in razboiul clonelor, apoi zaci prin calculator Tu justitiarule esti o amarita de unealta a raului minuita de o femeie rea si necredincioasa. rolling on the floor

Urzi23 a raspuns cu intelepciune:

Carel poteca

| EmaS a răspuns (pentru Urzi23):

Pai nu vezi ca tot timpul face pe geloasa, zice ca il bag in seama si ca duc eu lipsa de ceva.Dar ea saraca, nu stie ca pentru acest lucru sunt site-uri de socializare si nu numai.Cred ca tocmai din acest motiv se baga in discutia mea si a lui Justitiarul.Si ea ma acuza pe mine! Sa stea linistita in privinta aceasta, nu duc lipsa de nimic.

| justitiarul a răspuns (pentru EmaS):

Cred ca ti-ai cam dat foc la valiza luindu-te de Lorrra si acuzand-o de lucruri pe care nu le face.
Tu in schimb, asa cum au observat si ceilalti, in fiecare zi ma abordezi si poti lasa impresii neplacute.
Eu as zice sa te comporti ca o femeia respectabila si sa nu mai atati barbatii in discutii interminabile ca uite ce se intelege.
Cine ti-a spus ca doar site-urile de socializare sunt responsabile de astfel de legaturi s-a inselat.In fine!

| EmaS a răspuns (pentru justitiarul):

Oricum nu ma intereseaza astfel de lucruri. Nu cred ca mi-am dat foc, fiindca ea ma tot provoaca si pot sa ii fac reclamatii, nu este scutita.

| Urzi23 a răspuns:

Lorrra a răspuns (pentru Urzi23):
Cand poti da o replica inteligenta sa ma anunti si pe mine

Urzi23 a raspuns cu intelepciune:

Unde este intelepciunea ta sa pot da si eu o amarita de replica.Sa fiu mai precis modul tau de gindire este o noţiune, care se referă la persoanele care ştiu să citească, dar nu înţeleg ceea ce au citit.

Răspuns utilizator avertizat
| ROB3RT89 a răspuns:

Categoria "religie" e pentru oameni seriosi si credinciosi, deja cand spun "seriozitate"spun prea mult, rar mai e intalnita! Acum sa-ti raspund la intrebare...Useri pun intrebari care nu trebuie la anumite categori deoarece categoria respectiva e mai populatahappySper ca te-am lamurit, o seara placuta.

| Skylerx explică:

Nu vreau mah sa plec de aia si care-i faza ce te bagi tu ca prostu`?

| Skylerx explică:

Ce replica inteligenta fetito? Auzi fato nu esti binevenita printre noi odata ce faci atatea nazuri. Oi fi eu aia care a zis ca paraseste site-ul, si pana la urma am ales ca sa nu-l parasesc, nu imi pasa ce faci tu, dar nu mai face pe desteapta cand de fapt esti... straight face

| justitiarul a răspuns (pentru Skylerx):

"Fata cat esti de frumoasa dar esti incredibil de..."Eu nu mai continui, te las pe tine sa iti dai seama.
Tu auzi ce spui? Ii spui Lorrrei "fato"? Te crezi in mahalaua matale?
Zici ca esti de 3 ani pe site? straight face
Jur ca nu te-am intalnit pana acum.Dar e adevarat ca nu prea imi sar in ochi mediocrii!
"ajută oamenii din 22 Ianuarie 2010 " deci esti de un an si ceva luni nu 3 ani.Mama ei de matematica ce nu se impaca cu neuronii blondelor raised eyebrows

| Skylerx explică:

Eo nu`s blonda. Poate tu esti ca ai dovedit-o prin intrebarile si raspunsurile tale stupide tongue!

| EmaS a răspuns (pentru Skylerx):

Hai sa o lasam in pace ca nu o scoatem la capat cu rautatea ei. Uita-te peste raspunsurile ei si o sa vezi ce fel de om este.Ei sunt o gasca care provoaca tot felul de certuri. antitemepenet19191cred ca este fiul lui Justitiarul.Arunca o privire peste raspunsurile lor si o sa iti dai seama care este rolul lor pe site.Cel mai destept cedeaza primul.Hai sa ii ignoram, nu merita sa ne pierdem timpul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Ema?
Ce mai faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu nu va inteleg, pe voi astia care ne "amenintati" ca parasiti site-ul! Cine va opreste draga mama?
Si asa e plin de pitipoance in lumea asta, pe care le vedem in fiecare colt de strada imbracate ca Lady Gaga, e neaparat nevoie sa mai si semnalizati?
Acum ce ai vrut sa demonstrezi? Sau sa ne transmiti? Ca practic incalci acele legi "morale" ale TPU-lui pe care vrei sa le transmiti?
Plus ca te mai bagi fara nicio legatura cu subiectul ce se discuta si te iei de utilizatori mai cu experienta pe site-ul asta!
Eu zic sa mai privesti in oglinda si dupa aia sa o faci pe lupul moralist!
P.S. invata sa scrii mai bine!

| Skylerx explică (pentru anonim_4396):

Ti se pare ca nu am vechime pe site si ca nu stiu cum se procedeaza? Sunt in comunitatea asta de aproape 3 ani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Skylerx):

Nasoool! Si tot cersetoare de funde ai ramas?
Mai pe inteles: tot nu te-ai maturizat?

| Skylerx explică (pentru anonim_4396):

Ce dracul vorbesti tu acolo? (scuze de expresie)?! nu mai cer funde de acum 2-3 sau chiar 3 luni...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Skylerx):

Eh, 2-3 luni! Cam putin!
Ai primit destule incat sa nu mai ceri? Vezi ca adminii mai au obiceiul sa stearga din ele! Stiu de la alti utilizatori!
Pune un "caine de paza" sau pazeste-le chiar tu, ca sa nu te mai ai un motiv sa pleci!
Ce ne-am face fara utilizatori "sangerosi si moralisti" ca tine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Skylerx):

Sau pune-l pe Maidanezul sa le pazeasca, numai ca te avertizez, ca are niste impulsuri launtrice uneori...bizare!straight face

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta de unde a mai aparut frate? Parca clona maidanezului sau chiar mai rau!

| anonim_4396 a răspuns (pentru justitiarul):

Punct ochit, punct lovit! Cum reusesti mereu ma?laughing
Vezi ca ii facem intrebarea populara la "bloodytza" asta aici si sincer nu vreau sa scot in evidenta decat ce e bine!

| xDeniisa a răspuns:

Buna!

Multi de pe TPU` si-au facut cont doar pentru funditzze laughing, dar ei nu inteleg k asa km ai zis uh fiecare categorie are rostul ei si suntem aici sa ajutam oamenii sau sa fim ajutati.
Eu asta cred.

Bye!