| Skylerx a întrebat:

am inteles ca pe categoria religie nu prea sunt multe intrebari, am observat de curand. Dar nu inteleg de ce oamenii se infurie pentru asta? Pur si simplu, trebuie sa intelegem ca fiecare categorie are rostul ei si e folosita cand e nevoie de ea, nu obligati ca sa fie mai populata. Si inca ceva: ce Doamne iarta-ma e categoria populata? Adica multi pun la inceput ceva de genu scuze pentru categorie. Daca nu e o intrebare de exemplu pentru Timp Liber sau Totul despre TPU, de ce o mai puneti la categoria aia? Sau ma rog, puneti tampenii la categorii la care ar trebui sa fie intrebari serioase. De ce nu puneti cum trebuie? Ca sa intrati in top la cele mai populate intrebari? Haa? Tot nu inteleg de ce faceti asta, lamuriti-ma voi. (nu vorbesc de cei care nu pun, aia probabil fac asta cum trebuie).

Răspuns Câştigător
| Urzi23 a răspuns:

Vezi ca mai ai putin si intervin ateistii (ateii) de servici si o sa patesti ca motanul intrat in falcile ciinilor,eu zic sa te potolesti ca acestia nu au Dumnezeu, Era o intrebare cu foarte mult bun simt pusa de Bartolomew dar fortele raului atesiste au ras intrebarea, Parca acum 4 ceasuri mai era o intrebare pusa de Ema dar nu mai dau de ea nici cu luminarea,Functioneaza inchizitia ateista la maxim, ca locomotivele cu abur la deal, asa pufaie ei cind mai indraznim sa ii contrazicem. Stai ca vin greii cu Goliatii in frunte si o sa te duci mincind nori.

41 răspunsuri:
| Skylerx explică (pentru anonim_4396):

Ti se pare ca nu am vechime pe site si ca nu stiu cum se procedeaza? Sunt in comunitatea asta de aproape 3 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Skylerx):

Nasoool! Si tot cersetoare de funde ai ramas?
Mai pe inteles: tot nu te-ai maturizat?

| Skylerx explică (pentru anonim_4396):

Ce dracul vorbesti tu acolo? (scuze de expresie)?! nu mai cer funde de acum 2-3 sau chiar 3 luni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Skylerx):

Eh, 2-3 luni! Cam putin!
Ai primit destule incat sa nu mai ceri? Vezi ca adminii mai au obiceiul sa stearga din ele! Stiu de la alti utilizatori!
Pune un "caine de paza" sau pazeste-le chiar tu, ca sa nu te mai ai un motiv sa pleci!
Ce ne-am face fara utilizatori "sangerosi si moralisti" ca tine!

| justitiarul a răspuns (pentru Skylerx):

"Fata cat esti de frumoasa dar esti incredibil de..."Eu nu mai continui, te las pe tine sa iti dai seama.
Tu auzi ce spui? Ii spui Lorrrei "fato"? Te crezi in mahalaua matale?
Zici ca esti de 3 ani pe site? straight face
Jur ca nu te-am intalnit pana acum.Dar e adevarat ca nu prea imi sar in ochi mediocrii!
"ajută oamenii din 22 Ianuarie 2010 " deci esti de un an si ceva luni nu 3 ani.Mama ei de matematica ce nu se impaca cu neuronii blondelor raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Skylerx):

Sau pune-l pe Maidanezul sa le pazeasca, numai ca te avertizez, ca are niste impulsuri launtrice uneori...bizare!straight face

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta de unde a mai aparut frate? Parca clona maidanezului sau chiar mai rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru justitiarul):

Punct ochit, punct lovit! Cum reusesti mereu ma?laughing
Vezi ca ii facem intrebarea populara la "bloodytza" asta aici si sincer nu vreau sa scot in evidenta decat ce e bine!

| EmaS a răspuns (pentru Skylerx):

Hai sa o lasam in pace ca nu o scoatem la capat cu rautatea ei. Uita-te peste raspunsurile ei si o sa vezi ce fel de om este.Ei sunt o gasca care provoaca tot felul de certuri. antitemepenet19191cred ca este fiul lui Justitiarul.Arunca o privire peste raspunsurile lor si o sa iti dai seama care este rolul lor pe site.Cel mai destept cedeaza primul.Hai sa ii ignoram, nu merita sa ne pierdem timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Ema?
Ce mai faci?

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Poi acum ma văzut-o prima dată, felul în care scrie e inconfundabil.