| GoogleNO a întrebat:

De curand cand eram singur acasa m-am spalat pe maini cand am avzut pe cineva in fata mea si zice:-Moartea iti e aproape! apoi a disparut si m-am speriat! am iesit afara.deodata,unu cu scuter era sa intre in mine. credeti ca o sa mor?

Răspuns Câştigător
| DianaaStop a răspuns:

Eu te cred si te inteleg. Trebuie sa te pocaiesti si atunci Dumnezeu iti va arata adevaratul sens al vietii tale happy*(Atentie: Pocainta=Schimbare, trecere de la faptele rele la cele bune)

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Eu încă sper...

| AndreiGabi a răspuns:

Te plictisesti?hee hee

| OOOLEOOO a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa-ti spun, cel ce e sigur este sa nu postezi pe TPU ci sa intrebi un preot sau un pastor, ca aici cum veiz toti fac misto happy Dar pana la urma nu te speria, toti murim!

Pace tie big grin

| ombladon a răspuns:

Tu ce visezi noaptea, scrii ziua aici?laughing

| Bezea a răspuns:

Ce te face să crezi că încă mai trăiești? Poate cel cu scuterul a dat peste tine și ești în comă! Iar acum subconștientul tău te face să crezi că postezi pe TPU. R. I. P.

| ateuNEGATIV a răspuns:

Vrei sa te credem? chiar asa prosti ne crezi

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Cu ce săpun te speli?
Văd că îți *** niște senzații.

| AskAlex a răspuns:

Erai fumat/beat/drogat in momentul in care te-ai spalat pe maini sau si tie iti place sa copii scenarii de la emisiunea "Fenome Stranii" pe TPU?

| freebiker a răspuns:

Telenovele...