| Ovidiutz a întrebat:

Http://i.imgur.com/jNtuC.png ce satana e asta?!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| monstrulet a răspuns:

Numai opera am vazut sa faca figuri din astea.

| 13 a răspuns:

Ori e un virus ori a aparut o eroare temporara in windows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost trebuie sa fie acea persoana sa umvle dupa strans de injuraturi ca sa se amuze.imi place sa dau semenilor mei ce le place sa primeasca.baaaa culegator de injuraturi? te pot trimite la origine acum de pasti? sunt crestin.si-mi face placere sa-ti fac o placere.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intrebari intrebatoare? cateodata esti un user gigea dar de cele mai multe ori behai precum porcul cu teleanca. iar eu cand am de-a face cu oameni prosti, ma suspend singur.acuma de pilda.