| CinevaNou a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=3TA5sUBLoiQ
Oare ar fi fost mai bine daca ne spargeam si noi nuci de cocos in cap in loc sa ne rugam la icoane?

Răspuns Câştigător
| g4mma a răspuns:

Daa love struck sigur ajungeam cu totii in Rai love struck love struck

14 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Prefer oua! Sunt bune pentru par.

| iurii75 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Mai ales cele de struţ.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru iurii75):

Sau de crocobaurhee hee

(sa nu-mi spui ca nu exista crocobaurul, dovedeste-mi ca nu exista crocobaurul)

| iurii75 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Mâine va apărea.

NOname
| NOname a răspuns:

Sunt fel şi fel de manifestări ale prostiei, ale superstiţiilor, ale credinţelor iraţionale... unele mai bizare ca altele.

| danay72 a răspuns:

E bine ca Dumnezeu nu ne cere nici una si nici alta. Exod20:4,5

Răspuns utilizator avertizat
| mODIN a răspuns:

Evident! Macar cand spargi nuci faci ceva productiv.Dar cu ce ajuta sa te rogi?

| sublime89 a răspuns:

Pe la noi nu prea sunt nuci de cocos, deci ar fi trebuit sa ne dam in cap cu altceva. Biblia ar fi o solutie buna, la cat e de groasahee hee

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, dar tu te-ai simti mai bine sa iti spargi capul cu nuci de cocos in loc sa te rogi la icoane? Sau vrei sa scape lumea mai repede de tine?

| CinevaNou explică (pentru Daalalifnuunalif):

Iti dai seama ca oricine poate sa se roage la icoane, dar iti trebuie mult mai multa credinta sa-ti poti sparge nuci de cocos in cap.

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru CinevaNou):

Da ai dreptate. Ei, dar nici chiar sa ne spargem capetele de acum.

| Ben00 a răspuns:

Da-i batai, n-o sa te impiedice nimeni. Dar incepe cu de astea romanesti, pana te formezi.