| TrentonChase a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Sqpb2L698yA

Pentru cei care nu si-au facut portia de ras pe ziua de astazi. :)

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

De parca ar avea vreun sens...

| Zenicide a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Tc7cBofhwHM
Ortoprostia in actiune :))

| M25M a răspuns (pentru Zenicide):

Uploader-ul cu siguranta se uita prea mult pe B1tv laughing)

| M?d?0611 a răspuns (pentru Zenicide):

"Cauta nod in papura peste tot pentru a denigra religia crestina", pai daca ar tine-o pentru ei, nu ar avea nimeni treaba cu credinta lor, si apoi incepe cu jignirile. Unde-i celalalt obraz? laughing Unde-i "nu judeca, sa nu fi judecat"? Badea, esti un porc! laughing Nu mai pot cu astia.

| 4b a răspuns:

Asta inseamna sa crezi in saracii si nu in Dumnezeu...

| M?d?0611 a răspuns:

Gata! Asta explica de ce se grabesc sa pupe moastele. laughing

| M25M a răspuns:

O stiu pe asta, e geniala laughing