| AvalohAlyn a întrebat:

I belong to Jesus-Eu apartin lui Iisus.Ce parere aveti? Motto-ul meu SUPREM!
(vezi si gestul,am mai vorbit despre asta,facut de fotbalistul Kaka, de cate ori inscrie un gol isi scoate tricoul pe care scrie acest motto.

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ești de compătimit!

| Hombre a răspuns:

Ca ai mintea plecata cu sorcova, nici parintii nu-i salti in zlavi asa cum o faci cu evreul ala, nu te mai saturi sa-i tot pupi fundul?

| Thunderstruck a răspuns:

Ce parere am? Nici una, de-aici putem deduce niste trasaturi ale caracterului tau, doar.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

La ce nume are e bine sa ai idoli ca el

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu poti sluji la 2 stapani. Spune i asta daca il intalnesti.

Răspuns utilizator avertizat