| 1onur a întrebat:

în cartea Sfântă a musulmanilor în curan se Recunoaște Adevărul în scris.

Dumnezeul find unicul și Iisus din Nazaret.https://youtu.be/xC03F-mKXik?si=zjsqGsAAxREeXPJJ

Răspuns Câştigător
| Mindfulness a răspuns:

Ar trebuie sa fie recunoscut peste tot dar unii au alții idoli, zei care se roagă, sau unii nu cred in absolut nimic.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Păi vor săi mintă pe oamenii săi țină departe de Adevărul ABSOLUT Dumnezeul și Iisus Hristos din nazaret fiul lui Dumnezeu.

vor săi dezumanizare si cu orice preț săl țină pe om departe de Dumnezeu deoarte de credință curată.De aceia toți dezumanazați cred în șerpi "religii" pline de dezumanizare pline de urât dușmănie...în tot felul de prostii care îi ține pe oamenii departe de Adevărul absolut fiind Dumnezeul și unicul prea iubitul său fiu Iisus Hristos din nazaret.

ÎN CURAN este scris Adevărul în cartea Sfântă a musulmanilor Dumnezeul fiind unicul și Iisus Hristos din nazaret.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Din păcate cred că stii și tu dar ăștia conduce lumea din umbra nimeni nu le poate face nimic, sunt de neatins!

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Eu știu și văd atâta timp cât Dumnezeul mă ține treaz și cu ochii deschiși nu este ceva ce eu nu pot ști sau vedea din păcate pentru mulți și multe.