| unul0123456789 a întrebat:

In general cine pacatuieste mai mult intr o viata, o femeie sau un barbat?

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Amandoi.Nu poti cataloga, depinde de persoana.

| RAY a răspuns:

Fiecare e diferit, asa ca unul poate pacatui cat o suta de persoane

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde ce semnificatie are pentru fiecare acest cuvant ambiguu. Daca exista cu adevarat?

| neutrino a răspuns:

Unul fara celalat nu are cum pacatui, si atunci cand exista amandoi, pacatuiesc in parti egale.

| Holiday a răspuns (pentru neutrino):

Lasand la o parte faptul ca "pacatuiala" asta e doar o inventie religioasa, pacatul nu se reduce doar la sex, asa ca nu are legatura ce ai zis. Dar chiar si daca ar fi doar legat de sex, avand in vedere ca si masturbarea e "pacat", iarasi nu inseamna ca daca pacatuieste unul automat pacatuieste cu celalalt...

| Emilian65 a răspuns:

Amandoi pacatuiesc la fel.

| AirănMeidăn a răspuns:

Amandoi.

| Vvistula a răspuns:

Travestitii

| Sfinnx a răspuns:

Fiinta umana.