| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Intalnirea cu Dumnezeu (creatorul Alfa si Omega a tot ceea ce exista in lumea asta) atunci cand vom trece in viata de apoi o sa fie ceva ca in genul acestei animatii? https://www.youtube.com/watch?v=9JtSoWsr4sA?

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Fiecare crede ce doreste, dar eu cred ca depaseste orice inchipuire umana ceea ce vom experimenta cand o sa parasim acest trup. Ceea ce mai cred este ca va fi o senzatie de eliberare, pace, calm si senzatia ca esti inconjurat de un mare sentiment de iubire.