| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei cu coeficientul de inteligenta peste 87% Credeti ca exista Dumnezeu? Va rog mult respectati conditiile intrebarii.

38 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ateuNEGATIV a răspuns (pentru 愛日本):

Aia sunt crestinii eu unu cunosc cam 7, 8 ateii nu cred ca ei ar fi spus asa ceva stiu teoria evolutiei foarte bine, babunini sunt o specie din prezent noi oamenii am evoluat din genul homo alte specii de homo numai exista in prezent decat noi, maimutele sunt alt gen de mamifere noi altu

| monstrulet a răspuns (pentru anonim_4396):

Cateodata uit pe ce site sunt... Noroc ca mai dau peste intrebari de genul. rolling on the floor

| monstrulet a răspuns (pentru 愛日本):

Daca vrei sa afli ceva calumea, cel mai bine e sa cauti pe situri de specialitate.
La alte persoane, si mai ales pe TPU, o sa auzi de obicei prostii. Plus ca pe TPU sunt multi trolli la religie.

Răspuns utilizator avertizat
| ZvT a răspuns:

Stephen Hawking spunea că oamenii care se laudă cu iq-ul lor sunt nişte rataţi. Până la urmă credinţă este doar o slăbiciune de care cei inteligenţi profită din plin.