| Girly97 a întrebat:

Intrebare pentru romano-catolici: am avut un mic accident si am entorsa cu ligamente rupte care imi va trece peste doua-trei luni. Pana atunci, ma va durea piciorul uneori dar suportabil. Nu voi avea probleme la scoala, dar nu voi putea sa ingenunchiez la spovada iar eu ma spovedesc lunar. Pot inca sa ma spovedesc? Avem in Biserica noastra doua confesionale si o casa mare alba si transparenta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de tampit sa fii sa te spovedesti lunar? Spovedania se face extrem de rar pentru pacate foarte grave. Tu crezi ca asa merge? Ma spovedesc lunar si sunt iertat de tot? Indoctrinatule! Huaaa.

| Girly97 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt o mare credincioasa si ma impartasesc DE FIECARE DATA cand ma duc la Biserica!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Girly97):

laughing Nici nu stii cand se impartaseste. TU faci lucruri dar nu sti de ce le facilaughing Nu esti credincioasa draga. Esti doar o indoctrinata.

| Girly97 explică (pentru anonim_4396):

Ce nostim esti! big grin