| 4b a întrebat:

Iti este indiferent cine te "vindeca"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata,pentru ca stiu ca totul se face cu voia lui Dumnezeu.

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Normal ca nu! Prefer un medic, indiscutabil.

| Inferno a răspuns:

Ma vindec singur.

April
| April a răspuns:

Daca ai pus ghilimele, inseamna ca pot sa-ti raspund astfel:blandetea ma vindeca.

| danut a răspuns:

Absolut NU. Prin vindecarea fizica se produce si o modificare spirituala a personalitatii celui vindecat. Este de preferat a te lipsi de o vindecare "paralela" cu medicina decat o alterare sau modificare spirituala a Eului.

| danay72 a răspuns:

Daca te referi la vindecare spirituala, ea este doar de la Dumnezeu, daca te referi la vindecare fizica miraculoasa, Cristos a spus ca nu cunoaste astfel de persoane.Matei7:21-23

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, romanii se fac frate cu dracul pana trec puntea.adica pana se fac sanatosi.mie nu mi-e infiderent.

| EachManDies a răspuns:

As vrea sa nu fiu vindecat de Ciomu.