| Manea_Daralau_1990 a întrebat:

Mama si tata beau doar apa de trei zile. O fi ceva in neregula cu ei?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Invatati tu sa bea si altceva

| minrest a răspuns:

Uita-te in frigider, si vei constata ca nu mai au nici suc, nici Cola sau Pepsi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și ce altceva beau înainte regulat, ca să fie acum o problemă?

| AndreiBistriteanu a răspuns:

O fi din cauza la barajul ala pe care l-au daramat ucrainienii.Cica o vinit apa multa.

| Georgexyz99 a răspuns:

Au renunțat la Cola sau/și Pepsi și au dat-o pe apă

| Claudiu1213a a răspuns:

Nu mănâncă nimic toată ziua? Sau beau prea multa apa gen 3 4 litri pe zi a pe lângă mâncare? Dacă nu mănâncă deloc de 3 zile convingei sa meargă la un medic cât mai repede sa afle care e cauza